LT6600-2.5 Seria Wzmacniacze różnicowe
Wyniki: 8
Analog Devices Differential Amplifiers Very L N, Diff Amp & 2.5MHz Lpass Filt 591Na stanie magazynowym
Min.: 1
Wielokr.: 1
LT6600-2.5 1 Channel 63 dB - 15 uA 11 V 2.7 V 26 mA 0 C + 70 C SMD/SMT SOIC-8 Tube
Analog Devices Differential Amplifiers Very L N, Diff Amp & 2.5MHz Lpass Filt 271Na stanie magazynowym
Min.: 1
Wielokr.: 1
LT6600-2.5 1 Channel 63 dB - 15 uA 11 V 2.7 V 26 mA - 40 C + 85 C SMD/SMT DFN-12 Tube
Analog Devices Differential Amplifiers Very L N, Diff Amp & 2.5MHz Lpass Filt 702Na stanie magazynowym
LT6600-2.5 1 Channel 63 dB - 15 uA 11 V 2.7 V 26 mA - 40 C + 85 C SMD/SMT SOIC-8 Tube
Analog Devices Differential Amplifiers Very L N, Diff Amp & 2.5MHz Lpass Filt Niedostępne na stanie, czas realizacji zamówienia 10 tygodni
Min.: 2 500
Wielokr.: 2 500
LT6600-2.5 1 Channel 2.5 MHz 63 dB 15 uA 11 V 2.7 V 26 mA SMD/SMT DFN-12 Reel
Min.: 2 500
Wielokr.: 2 500
LT6600-2.5 1 Channel 2.5 MHz 63 dB 15 uA 11 V 2.7 V 26 mA SMD/SMT SOIC-8 Reel
LT6600-2.5 1 Channel 2.5 MHz 61 dB 15 uA 11 V 2.7 V 26 mA SMD/SMT DFN-12 Tube