Autoryzowani dystrybutorzy

W naszej branży nie ma miejsca na podróbki. Takie części powodują różnorodne problemy — od przestojów w produkcji po awarie produktów. Najlepszym sposobem na otrzymanie oryginalnych części jest ich zakup bezpośrednio u autoryzowanych dystrybutorów.

Kupując w Mouser Electronics, możesz mieć pewność, że:

  • Produkty uzyskano bezpośrednio od producentów lub z ich autoryzowanych kanałów dystrybucji.
  • Produkty były przekazywane i przechowywane z zachowaniem branżowych norm jakości.
  • Gwarantowany jest pełny dostęp do wszystkich aktualnych danych technicznych i informacji o wyrobach naszych producentów, a także kompleksowe wsparcie techniczne.

Zachęcamy wszystkich naszych klientów do wdrożenia wewnętrznych środków kontroli, które zapewnią, że części są kupowane za pośrednictwem autoryzowanych dystrybutorów.

Jako członek organizacji ECIA (Electronic Components Industry Association) i ECAS (Electronic Components Application and Supply Chain Branch of CIITA), Mouser Electronics angażuje się w dostarczanie zabezpieczonych fabrycznie, oryginalnych komponentów najwyższej jakości, jednocześnie dochowując najwyższych standardów w zakresie obsługi klienta.

Misją ECIA jest promowanie i poprawa środowiska biznesowego w zakresie autoryzowanej sprzedaży komponentów elektronicznych. Angażując się na rzecz poprawy relacji między dystrybutorami i producentami, stowarzyszenie to reprezentuje podmioty zaangażowane w dystrybucję komponentów i części elektronicznych, komputerów oraz komponentów peryferyjnych, urządzeń testowych i pomiarowych oraz kontrolnych, a także ich producentów.