Produkty oryginalne w 100%

W ostatnich latach w branży komponentów elektronicznych nastąpił wzrost ilości podrabianych części w łańcuchach dostaw. Zamówienia składane w firmie Mouser Electronics są pewne, ponieważ podejmuje ona wszelkie możliwe środki ostrożności gwarantujące, że klienci otrzymują autoryzowane i oryginalne komponenty bezpośrednio od producenta lub jego autoryzowanych dystrybutorów. Nasi klienci wiedzą, że stosujemy rygorystyczne procedury kontroli pochodzenia produktów i przeciwdziałania ich fałszowaniu. To daje pewność, że dostarczamy wyłącznie oryginalne komponenty elektroniczne.

Dystrybutor z certyfikatem AS9100D/ISO9001:2015

Firma Mouser jest dystrybutorem posiadającym prestiżowy certyfikat AS9100D, który zapewnia łańcuch dostaw dla sektora lotnictwa, kosmonautycznego i obrony. Podstawą jest norma ISO9001:2015 „Systemy zarządzania jakością” określająca wymogi dla branży lotnictwa, kosmonautyki i obrony. Ich spełnienie zapewnia wysoki poziom identyfikowalności i kontrolę autentyczności każdego magazynowanego i wysyłanego komponentu elektronicznego.

Dystrybutor z certyfikatem SAE AS6496

Firma Mouser jest pierwszym dystrybutorem akredytowanym jako spełniający w pełni rygorystyczne wymogi normy SAE AS6496 dotyczące środków zwalczania fałszerstwa w zakresie autoryzowanej dystrybucji komponentów elektronicznych. W normie AS6496 określono wymogi w zakresie unikania, wykrywania, ograniczania i eliminacji podrabianych produktów z łańcucha dostaw autoryzowanej dystrybucji. Generalnie stosowanie tej normy oznacza, że jesteśmy w stanie zapewnić pełną identyfikowalność każdego magazynowanego i sprzedawanego przez nas produktu.

Dystrybutor z autoryzacją ECIA

Jako członek organizacji ECIA (Electronic Components Industry Association) i ECAS (Electronic Components Application and Supply Chain Branch of CIITA) firma Mouser Electronics przykłada ogromną wagę do dostarczania oryginalnych komponentów najwyższej jakości, z gwarancją fabryczną, zachowując najwyższe standardy obsługi klienta. Ponadto jesteśmy członkiem Trustedparts.com, co pozwala korzystać z zalet autoryzowanych partnerstw branżowych, zapewniając stuprocentowe bezpieczeństwo, elastyczność, szeroki wybór produktów i doskonałą obsługę klienta.

Misją ECIA jest wspieranie i poprawa otoczenia biznesowego dla autoryzowanej sprzedaży komponentów elektronicznych. Angażując się na rzecz poprawy relacji pomiędzy dystrybutorami i producentami, stowarzyszenie to reprezentuje podmioty zaangażowane w dystrybucję komponentów i części elektronicznych, komputerów oraz komponentów peryferyjnych, urządzeń testowych i pomiarowych oraz kontrolnych, a także ich producentów.

Zakupy za pośrednictwem Mouser Electronics to pewność, że:

  • produkty uzyskano bezpośrednio od producentów lub z ich autoryzowanych kanałów dystrybucji
  • produkty były przekazywane i przechowywane z zachowaniem branżowych norm jakości
  • gwarantowany jest pełny dostęp do wszystkich aktualnych danych technicznych i informacji o wyrobach naszych producentów, a także kompleksowe wsparcie techniczne