GTRA362002FC-V1-R0
MACOM
941-GTRA362002FCV1R0
GTRA362002FC-V1-R0
Produc.:
Opis:
GaN FETs 200W GaN HEMT 48V 3400 to 3600MHz
Model ECAD:
Produkt ten może wymagać dodatkowej dokumentacji przy eksporcie ze Stanów Zjednoczonych.
Na stanie magazynowym: 40
Stany magazynowe:
40 Wysylamy natychmiast
Ilości większe niż 40 będą podlegać wymogom dotyczącym zamówień minimalnych.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 50)
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
100 Oferta
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
MACOM
Kategoria produktów: Tranzystory GaN FET
Ograniczenia dotyczące wysyłki
RoHS:
Screw Mount
H-37248C-4
N-Channel
150 V
4.1 A
+ 225 C
Marka: MACOM
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: US
Wzmocnienie: 13.5 dB
Maksymalna częstotliwość robocza: 3.6 GHz
Minimalna częstotliwość robocza: 3.4 GHz
Moc wyjściowa: 200 W
Opakowanie: Reel
Opakowanie: Cut Tape
Opakowanie: MouseReel
Rodzaj produktu: GaN FETs
Wielkość opakowania producenta: 50
Podkategoria: Transistors
Technologia: GaN
Rodzaj tranzystora: GaN HEMT
Vgs – Napięcie przebicia bramka–źródło: - 10 V to 2 V