MELF Resistors

Vishay MELF Resistors offer superior SMD resistor performance in terms of accuracy, stability, reliability, and pulse load capability. The cylindrical construction of MELF devices provides an optimal power rating and pulse load capability related to the mounting space. Continuous development has led to improved long-term stability and moisture resistance and allows a high-temperature operation to +175°C.

Rodzaje rezystorów

Zmień widok kategorii
Wyniki: 1 374
Wybierz Obraz Nr części Produc. Opis Karta charakterystyki Dostępność Wycena (PLN) Filtruj wyniki w tabeli wg ceny jednostkowej zależnej od ilości. Il. RoHS Styl styku Rezystancja Moc znamionowa Tolerancja Współczynnik temperatury Kod typu – mm
Vishay / Draloric MELF Resistors 1/4watt 866ohms 1% 50ppm 5 603Na stanie magazynowym
Min.: 1
Wielokr.: 1
: 3 000

866 Ohms 250 mW (1/4 W) 1 % 50 PPM / C MELF 0204
Vishay / Draloric MELF Resistors 1watt .51ohms 5% 100ppm 1 496Na stanie magazynowym
Min.: 1
Wielokr.: 1
: 1 500

510 mOhms 1 W 5 % 100 PPM / C MELF 0207
Vishay / Beyschlag MELF Resistors 0.4W 6200ohm 2% 500V MELF AEC-Q200 1 998Na stanie magazynowym
Min.: 1
Wielokr.: 1
: 2 000

Vishay / Draloric MELF Resistors SMM0102 50 10R 1% B3 2 558Na stanie magazynowym
Min.: 1
Wielokr.: 1

10 Ohms 200 mW 1 % 50 PPM / C MELF 0102
Vishay / Draloric MELF Resistors SMM0102 50 12K4 1% B3 2 750Na stanie magazynowym
Min.: 1
Wielokr.: 1

12.4 kOhms 200 mW 1 % 50 PPM / C MELF 0102
Vishay / Draloric MELF Resistors SMM0102 50 43K2 1% B3 2 900Na stanie magazynowym
Min.: 1
Wielokr.: 1

43.2 kOhms 200 mW 1 % 50 PPM / C MELF 0102
Vishay / Draloric MELF Resistors .20watt 15ohms 1% 50ppm 2 822Na stanie magazynowym
Min.: 1
Wielokr.: 1
: 3 000

15 Ohms 200 mW 1 % 50 PPM / C MELF 0102
Vishay / Draloric MELF Resistors .20watt 4.75Kohms 1% 50ppm 188Na stanie magazynowym
3 000Oczekiwane: 29.09.2026
Min.: 1
Wielokr.: 1
: 3 000

4.75 kOhms 200 mW 1 % 50 PPM / C MELF 0102
Vishay / Draloric MELF Resistors 1/4watt 107Kohms 1% 50ppm 2 770Na stanie magazynowym
Min.: 1
Wielokr.: 1
: 3 000

107 kOhms 250 mW (1/4 W) 1 % 50 PPM / C MELF 0204
Vishay / Draloric MELF Resistors 1/4watt 121Kohms 1% 50ppm 13" 3 425Na stanie magazynowym
Min.: 1
Wielokr.: 1
: 10 000

121 kOhms 250 mW (1/4 W) 1 % 50 PPM / C MELF 0204
Vishay / Draloric MELF Resistors 1/4watt 17.8Kohms 1% 50ppm 1 151Na stanie magazynowym
Min.: 1
Wielokr.: 1
: 3 000

17.8 kOhms 250 mW (1/4 W) 1 % 50 PPM / C MELF 0204
Vishay / Draloric MELF Resistors 1/4watt 3.01kohms 1% 50ppm 13" 3 885Na stanie magazynowym
Min.: 1
Wielokr.: 1
: 10 000

3.01 kOhms 250 mW (1/4 W) 1 % 50 PPM / C MELF 0204
Vishay / Draloric MELF Resistors 1/4watt 324ohms 1% 50ppm 869Na stanie magazynowym
Min.: 1
Wielokr.: 1
: 3 000

324 Ohms 250 mW (1/4 W) 1 % 50 PPM / C MELF 0204
Vishay / Beyschlag MELF Resistors MMA 0204-50 0.5% BL 226K 1 275Na stanie magazynowym
Min.: 1
Wielokr.: 1
: 3 000

226 kOhms 400 mW 0.5 % 50 PPM / C MELF 0204
Vishay / Draloric MELF Resistors .20watt 332ohms 1% 50ppm 1 419Na stanie magazynowym
Min.: 1
Wielokr.: 1
: 3 000

332 Ohms 200 mW 1 % 50 PPM / C MELF 0102
Vishay / Draloric MELF Resistors 1/4watt 1.2ohms 1% 50ppm 13 7 103Na stanie magazynowym
Min.: 1
Wielokr.: 1
: 10 000

1.2 Ohms 250 mW (1/4 W) 1 % 50 PPM / C MELF 0204
Vishay / Draloric MELF Resistors 1/4watt 2.26Kohms 1% 50ppm 977Na stanie magazynowym
Min.: 1
Wielokr.: 1
: 3 000

2.26 kOhms 250 mW (1/4 W) 1 % 50 PPM / C MELF 0204
Vishay / Draloric MELF Resistors 1/4watt 25.5Kohms 1% 50ppm 209Na stanie magazynowym
3 000Oczekiwane: 13.10.2026
Min.: 1
Wielokr.: 1
: 3 000

25.5 kOhms 250 mW (1/4 W) 1 % 50 PPM / C MELF 0204
Vishay / Draloric MELF Resistors 1/4watt 332Kohms 1% 50ppm 13" 6 879Na stanie magazynowym
Min.: 1
Wielokr.: 1
: 10 000

332 kOhms 250 mW (1/4 W) 1 % 50 PPM / C MELF 0204
Vishay / Draloric MELF Resistors 1/4watt 3.32Mohms 1% 50ppm 13" 887Na stanie magazynowym
Min.: 1
Wielokr.: 1
: 10 000

3.32 MOhms 250 mW (1/4 W) 1 % 50 PPM / C MELF 0204
Vishay / Draloric MELF Resistors 1/4watt 39.2ohms 1% 50ppm 13" 5 926Na stanie magazynowym
Min.: 1
Wielokr.: 1
: 10 000

39.2 Ohms 250 mW (1/4 W) 1 % 50 PPM / C MELF 0204
Vishay / Draloric MELF Resistors 1/4watt 4.7Mohms 1% 50ppm 13" 3 480Na stanie magazynowym
Min.: 1
Wielokr.: 1
: 10 000

4.7 MOhms 250 mW (1/4 W) 1 % 50 PPM / C MELF 0204
Vishay / Draloric MELF Resistors 1/4watt 825Kohms 1% 50ppm 13" 9 625Na stanie magazynowym
Min.: 1
Wielokr.: 1
: 10 000

825 kOhms 250 mW (1/4 W) 1 % 50 PPM / C MELF 0204
Vishay / Draloric MELF Resistors 1/4watt 5kOhms .1% 25ppm 1 760Na stanie magazynowym
Min.: 1
Wielokr.: 1
: 3 000

5 kOhms 250 mW (1/4 W) 0.1 % 25 PPM / C MELF 0204
Vishay / Draloric MELF Resistors 1/4watt 100Kohms 1% 50ppm 6 687Na stanie magazynowym
Min.: 1
Wielokr.: 1
: 3 000

100 kOhms 250 mW (1/4 W) 1 % 50 PPM / C MELF 0204