FTR-K2WAK012W
FCL Components
817-FTR-K2WAK012W
FTR-K2WAK012W
Produc.:
Opis:
General Purpose Relays 60VDC/30A 1 formA
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 90
Stany magazynowe:
90 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
28 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
FCL Components
Kategoria produktów: Przekaźniki ogólnego zastosowania
RoHS:
Power Relays
Standard
12 VDC
1 Form A (SPST-NO)
30 A
Solder Pin
Through Hole
72 VDC
Solder Pin
Non-Latching
72 Ohms
Silver Alloy (Ag)
FTR-K2W
36.5 mm
34.9 mm
30.2 mm
Tray
Marka: FCL Components
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Pobór mocy: 2 W