BGM220PC22HNA2
Silicon Labs
634-BGM220PC22HNA2
BGM220PC22HNA2
Produc.:
Opis:
Bluetooth Modules - 802.15.1 Wireless bluetooth PCB module, Secure Boot w/Root of Trust and Secure Loader(RTSL), 76.8 MHz, 6 dBm, AoA Receive or BLE Long Range PHY Rates(125kbps and 500kbps), LFXO, 512kB, 32kB(RAM), Built-in antenna, 24 GPIO, 105C
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 2 686
Stany magazynowe:
2 686
Wysylamy natychmiast
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
400
Oczekiwane: 30.09.2026
400
Oczekiwane: 14.10.2026
Średni czas produkcji:
20
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 100)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Alternatywne pakowanie
Produc. Nr części:
Opakowanie:
Reel, Cut Tape, MouseReel
Dostępność:
Na stanie magazynowym
Cena:
Min.:
1
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Silicon Labs
Kategoria produktów: Moduły Bluetooth – 802.15.1
RoHS:
BLE, Bluetooth 5.4
I2C, SPI, UART
8 dBm
2 Mb/s
- 96.2 dBm
2.44 GHz
1.8 V
3.8 V
- 40 C
+ 105 C
Reel
Cut Tape
MouseReel
Antena: Integrated
Rodzaj złącza antenowego: Chip
Marka: Silicon Labs
Rdzeń: ARM Cortex M33
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Wymiary: 12.9 mm x 15 mm x 2.2 mm
Zakres częstotliwości: 2.4 GHz to 2.4835 GHz
Wysokość: 2.2 mm
Długość: 15 mm
Wielkość pamięci: 32 kB, 512 kB
Wrażliwość na wilgoć: Yes
Styl mocowania: SMD/SMT
Napięcie robocze zasilania: 1.8 V to 3.8 V
Rodzaj produktu: Bluetooth Modules
Protokół — Bluetooth, BLE — 802.15.1: Bluetooth LE
Czułość: - 96.2 dBm
Ekranowanie: Shielded
Wielkość opakowania producenta: 100
Podkategoria: Wireless & RF Modules
Odbiór prądu zasilającego: 4.3 mA
Przesyłanie prądu zasilającego: 10.6 mA
Szerokość: 12.9 mm