06035C103K4T4A
KYOCERA AVX
581-06035C103K4T4A
06035C103K4T4A
Produc.:
Opis:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KAM15AR71H103KM NW G LOB PN 50V 0.01uF X7 A 581-KAM15AR71H103KM
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 121 797
Stany magazynowe:
121 797 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 15000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Alternatywne pakowanie
Produc. Nr części:
Opakowanie:
Reel, Cut Tape, MouseReel
Dostępność:
Na stanie magazynowym
Cena:
Min.:
1
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
KYOCERA AVX
Kategoria produktów: Wielowarstwowe kondensatory ceramiczne MLCC – SMD/SMT
RoHS:
0.01 uF
50 VDC
X7R
10 %
0603
SMD/SMT
Standard
- 55 C
+ 125 C
1.6 mm (0.063 in)
0.8 mm (0.031 in)
0.9 mm (0.035 in)