NXH030P120M3F1PTG
onsemi
863-NXH030P12M3F1PTG
NXH030P120M3F1PTG
Produc.:
Opis:
MOSFET Modules 30M 1200V 40A M3S SIC HALF BRIDGE MODULE
Cykl życia:
Nowości w Mouser
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 14
Stany magazynowe:
14 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
22 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
onsemi
Kategoria produktów: Moduły MOSFET
RoHS:
SiC
Screw Mount
PIM-18
N-Channel
2 Channel
1.2 kV
42 A
38.5 mOhms
- 10 V, + 22 V
4.4 V
- 40 C
+ 150 C
100 W
NXH030P120M3F1PTG
Tray
Marka: onsemi
Konfiguracja: Half-Bridge
Kraj montażu: CN
Kraj wytworzenia: KR
Kraj pochodzenia: CN
Czas zanikania: 9.4 ns
Wysokość: 12.35 mm
Długość: 63.3 mm
Rodzaj produktu: MOSFET Modules
Czas narastania: 6.6 ns
Wielkość opakowania producenta: 28
Podkategoria: Discrete and Power Modules
Nazwa handlowa: EliteSiC
Rodzaj: Half Bridge
Typowy czas opóźnienia wyłączenia: 84.8 ns
Typowy czas opóźnienia włączenia: 19.6 ns
Szerokość: 34.1 mm
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
TARIC:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
MXHTS:
ECCN:
EAR99
NXH0xxP120M3F1 Silicone Carbide (SiC) Modules
onsemi NXH0xxP120M3F1 Silicone Carbide (SiC) Modules contain 8mΩ/1200V, 10mΩ/1200V, 15mΩ/1200V, and 30mΩ/1200V M3S SiC MOSFETs based on half-bridge topology and a thermistor in a F1 package. These modules feature pre-applied Thermal Interface Material (TIM) and without pre-applied TIM. The NXH0xxP120M3F1 modules are designed with press-fit pins and are Pb-free, Halide-free, and RoHS-compliant. These power modules are used in solar inverters, industrial power, Electric Vehicle (EV) charging stations, and Uninterruptible Power Supplies (UPS).