MM3Z8V2B
onsemi
512-MM3Z8V2B
MM3Z8V2B
Produc.:
Opis:
Zener Diodes Diode Zener 8.2V 200mW 2%
Karta charakterystyki:
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 37 416
Stany magazynowe:
37 416 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
21 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 3000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
onsemi
Kategoria produktów: Diody Zenera
RoHS:
8.2 V
SMD/SMT
SOD-323F-2
200 mW
2 %
630 nA
14 Ohms
- 65 C
+ 150 C
Single
5 mA
Reel
Cut Tape
MouseReel
MM3Z8V2B
Marka: onsemi
Kraj montażu: CN
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Wysokość: 1 mm
Ir – Prąd wsteczny: 630 nA
Długość: 1.7 mm
Rodzaj produktu: Zener Diodes
Wielkość opakowania producenta: 3000
Podkategoria: Diodes & Rectifiers
Vf – Napięcie przewodzenia: 1 V
Szerokość: 1.3 mm