BZX84C6V8
512-BZX84C6V8
BZX84C6V8
Produc.:
Opis:
Zener Diodes 6.8V 0.35W Zener
Cykl życia:
Przestarzały/nieaktualny
Model ECAD:
Firma Mouser aktualnie nie sprzedaje tego produktu w Twoim regionie.
Dostępność
Stany magazynowe:
Podobny produkt
onsemi BZX84C6V8LT1G
onsemi
Zener Diodes 6.8V 250mW
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
onsemi
Kategoria produktów: Diody Zenera
Ograniczenia dotyczące wysyłki
RoHS:
6.8 V
SMD/SMT
SOT-23
350 mW
5 %
2 uA
15 Ohms
- 55 C
+ 150 C
Single
5 mA
Reel
Cut Tape
MouseReel
BZX84C6V8
Marka: onsemi
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: PH
Wysokość: 0.93 mm
Ir – Prąd wsteczny: 2 uA
Długość: 2.92 mm
Rodzaj produktu: Zener Diodes
Wielkość opakowania producenta: 3000
Podkategoria: Diodes & Rectifiers
Współczynnik temperaturowy napięcia: 2.85 mV/K
Szerokość: 1.3 mm
Prąd Zenera: 5 mA