RC0201JR-7D33KL
YAGEO
603-RC0201JR-7D33KL
RC0201JR-7D33KL
Produc.:
Opis:
Thick Film Resistors - SMD General Purpose Chip Resistor 0201, 33kOhms, 5%, 1/20W
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 20000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
YAGEO
Kategoria produktów: Rezystory grubowarstwowe – SMD
RoHS:
Reel
Cut Tape
MouseReel
RC L
33 kOhms
50 mW (1/20 W)
5 %
200 PPM / C
- 55 C
+ 125 C
25 V
0201
0.6 mm (0.024 in)
0.3 mm (0.012 in)
0.23 mm (0.009 in)