MFR-12FTF52-412R
YAGEO
603-MFR-12FTF52-412R
MFR-12FTF52-412R
Produc.:
Opis:
Metal Film Resistors - Through Hole 412 OHM 1/6W 1%
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
18 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Komplet Opakowanie Ammo (zamówienie w wielokrotności 5000)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
YAGEO
Kategoria produktów: Rezystory warstwowe metalowe – przelotowe
RoHS:
MFR
412 Ohms
166 mW (1/6 W)
1 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
200 V
1.9 mm
3.4 mm
Axial
AEC-Q200
Ammo Pack
Metal Film Resistors General Purpose
Normal & Miniature Style Metal Film Resistor
Marka: YAGEO
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Średnica przewodu: 0.45 mm
Styl mocowania: PCB Mount
Rodzaj produktu: Metal Film Resistors
Wielkość opakowania producenta: 5000
Podkategoria: Resistors
Technologia: Metal Film
Szerokość: 3.4 mm
Jednostka masy: 444,090 mg
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
Ta funkcja wymaga włączonej obsługi języka JavaScript.
TARIC:
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
MXHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
MFR Metal Film Resistors
YAGEO MFR Metal Film Resistors feature a power rating range of 1/6W to 3W and a resistance tolerance range of ±0.5% to ±5%. These resistors are manufactured using a vacuum sputtering system to deposit multiple layers of mixed metal alloys and passivated materials onto a carefully treated high-grade ceramic substrate. After a helical groove has been cut in the resistive layer, tinned connecting leads of electrolytic copper are welded to the end caps. YAGEO MFR Metal Film Resistors are coated with layers of blue lacquer.