VCE20US15
XP Power
209-VCE20US15
VCE20US15
Produc.:
Opis:
Power Supplies - Board Mount AC-DC, 20W, PCB MOUNT, ITE & HOUSEHOLD
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
13 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
XP Power
Kategoria produktów: Zasilacze — montowane na płytkach PCB
Ograniczenia dotyczące wysyłki
RoHS:
20 W
85 VAC to 305 VAC
1 Output
15 VDC
1.33 A
Through Hole
3 kVAC
85 %
66 mm (2.598 in)
33 mm (1.299 in)
23.4 mm (0.921 in)
VCE20
Marka: XP Power
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Przemysł: Industrial
Częstotliwość wejścia: 47 Hz to 63 Hz