RDF2572S24
209-RDF2572S24
RDF2572S24
Produc.:
Opis:
DC/DC Converters - Through Hole DC-DC Converter, 25W, 10:1 Input
Cykl życia:
Wycofane z eksploatacji:
Produkt został uznany przez producenta za przestarzały i zostanie wycofany z oferty.
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 24
Stany magazynowe:
24 Wysylamy natychmiast
Ilości większe niż 24 będą podlegać wymogom dotyczącym zamówień minimalnych.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
XP Power
Kategoria produktów: Przetwornice DC/DC — przelotowe
RoHS:
Isolated
1 Output
25 W
72 V
16 V
160 V
24 V
1.04 A
3 kV
50.8 mm (2 in)
25.4 mm (1 in)
11.5 mm (0.453 in)
Industrial
RDF25
Aplikacja: Railway
Marka: XP Power
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: TW
Napięcie wejściowe: 16 V to 160 V