LCS100US12
209-LCS100US12
LCS100US12
Produc.:
Opis:
Power Supplies - Chassis Mount AC-DC 100W LOW COST
Cykl życia:
Przestarzały/nieaktualny
Dostępność
Stany magazynowe:
Możliwy zamiennik
XP Power VCS100US12
XP Power
Power Supplies - Chassis Mount PSU, 100W, INDUSTRIAL CHASSIS MOUNT
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
XP Power
Kategoria produktów: Zasilacze — montowane w obudowach
Ograniczenia dotyczące wysyłki
RoHS:
102 W
85 VAC to 264 VAC, 120 VDC to 373 VDC
1 Output
12 VDC
8.5 A
Enclosed
ITE, Industrial, Household
129 mm (5.079 in)
97 mm (3.819 in)
30 mm (1.181 in)