ISV0212S12
XP Power
209-ISV0212S12
ISV0212S12
Produc.:
Opis:
DC/DC Converters - SMD DC-DC, 2W, REGULATED, SMD
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
23 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
XP Power
Kategoria produktów: Przetwornice DC/DC — SMD
RoHS:
Isolated
1 Output
2 W
12 V
4.5 V
18 V
12 V
3 kV
SMD-6
14.65 mm
14.4 mm
8.95 mm
ISV02
Marka: XP Power
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: TW
Napięcie wejściowe: 4.5 V to 18 V
Maksymalna temperatura robocza: + 75 C
Minimalna temperatura robocza: - 40 C
Styl mocowania: SMD/SMT
Opakowanie: Tube
Produkt: Isolated
Rodzaj produktu: Isolated DC-DC Converters
Wielkość opakowania producenta: 30
Podkategoria: DC-DC Converters
Jednostka masy: 2 g
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
TARIC:
CNHTS:
USHTS:
ECCN:
EAR99
ISV02 2W Isolated DC-DC Converters
XP Power ISV02 2W Isolated DC-DC Converters feature a compact SMD, open-frame construction. These high-performance devices feature 3kV isolation, 4:1 input range, remote on/off, high reliability, and short circuit protection. XP Power ISV02 converters are available in single or dual output versions with a full load operating temperature to +75°C. These converters are ideal for signal conditioning and voltage matching and come with a three-year warranty.