ISC0324S15
XP Power
209-ISC0324S15
ISC0324S15
Produc.:
Opis:
DC/DC Converters - SMD DC-DC, 3W SMD, 4:1 INPUT, REG
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
26 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
XP Power
Kategoria produktów: Przetwornice DC/DC — SMD
RoHS:
Isolated
1 Output
3 W
24 V
9 V
36 V
15 V
30 mA
1.5 kV
24 mm
18.1 mm
8.25 mm
Industrial
ISC03
Marka: XP Power
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: TW
Napięcie wejściowe: 9 V to 36 V