HRL3024S200N
XP Power
209-HRL3024S200N
HRL3024S200N
Produc.:
Opis:
DC/DC Converters - Through Hole SINGLE O/P DC-HV DC PCB MOUNT 30W, -200V
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
0
Nadal możesz kupić ten produkt i dodać do zaległego zamówienia.
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
2
Oczekiwane: 17.08.2026
10
Oczekiwane: 02.10.2026
Średni czas produkcji:
14
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
XP Power
Kategoria produktów: Przetwornice DC/DC — przelotowe
RoHS:
Non-Isolated
1 Output
30 W
24 V
22 V
30 V
- 200 V to 0 V
150 mA
1.5 kV
76.2 mm (3 in)
50.8 mm (2 in)
19.1 mm (0.752 in)
Industrial
Marka: XP Power
Stylistyka obudowy: Enclosure
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: VN
Wymiary: 76.2 mm x 38.1 mm x 18.6 mm
Napięcie wejściowe: 22 V to 30 V