ECL30UD03-S
XP Power
209-ECL30UD03-S
ECL30UD03-S
Produc.:
Opis:
Power Supplies - Chassis Mount AC/DC, DUAL, 30W, SCREW TERMINALS
Na stanie magazynowym: 101
Stany magazynowe:
101 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
13 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
XP Power
Kategoria produktów: Zasilacze — montowane w obudowach
Ograniczenia dotyczące wysyłki
RoHS:
30 W
85 VAC to 264 VAC
2 Output
5 VDC
3 A
12 VDC
1.3 A
Enclosed
3 kVAC
81 %
Industrial
96 mm (3.78 in)
40 mm (1.575 in)
28.5 mm (1.122 in)
ECL05-30
Marka: XP Power
Zgodność: CSA/cUL, EN60950-1, IEC60950-1, UL60950-1
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Częstotliwość wejścia: 47 Hz to 63 Hz