ECH450PS24-EF
XP Power
209-ECH450PS24-EF
ECH450PS24-EF
Produc.:
Opis:
Power Supplies - Chassis Mount AC-DC 450W 3x5" ITE & MEDICAL END FAN
Na stanie magazynowym: 1
Stany magazynowe:
1
Wysylamy natychmiast
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
30
Oczekiwane: 09.09.2026
Średni czas produkcji:
17
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
120 Oferta
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
XP Power
Kategoria produktów: Zasilacze — montowane w obudowach
Ograniczenia dotyczące wysyłki
RoHS:
450 W
90 VAC to 264 VAC
1 Output
24 VDC
18.8 A
Enclosed
4 kVAC
95 %
Medical, Industrial
148.2 mm (5.835 in)
80 mm (3.15 in)
40.6 mm (1.598 in)
ECH450
Marka: XP Power
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Wymiary: 80 mm x 40.6 mm x 148.2 mm
Częstotliwość wejścia: 50 Hz/60 Hz
Regulacja dot. obciążenia: Regulated
Maksymalna temperatura robocza: + 70 C
Minimalna temperatura robocza: - 20 C
Styl mocowania: Chassis
Komponenty Open Frame/do zabudowy: Enclosed
Opakowanie: Tray
Moc – Wymuszony przepływ powietrza: 450 W