DTJ2048D15
XP Power
209-DTJ2048D15
DTJ2048D15
Produc.:
Opis:
DC/DC Converters - Chassis Mount DC-DC, Chassis Mount, 4:1 input
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
14 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
XP Power
Kategoria produktów: Przetwornice DC/DC — montowane do obudowy
RoHS:
REACH - SVHC:
Isolated
2 Output
20 W
48 V
18 V
75 V
15 V
665 mA
- 15 V
665 mA
3 kV
76.2 mm
31.4 mm
19.4 mm
Industrial
DTJ20
Marka: XP Power
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: TW
Wymiary: 76.2 mm x 31.4 mm x 19.4 mm
Napięcie wejściowe: 18 V to 75 V