DTJ1524D15
XP Power
209-DTJ1524D15
DTJ1524D15
Produc.:
Opis:
DC/DC Converters - Chassis Mount DC-DC, Chassis Mount, 4:1 input
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
0
Nadal możesz kupić ten produkt i dodać do zaległego zamówienia.
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
19
Oczekiwane: 19.08.2026
Średni czas produkcji:
14
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
XP Power
Kategoria produktów: Przetwornice DC/DC — montowane do obudowy
RoHS:
REACH - SVHC:
Isolated
2 Output
15 W
24 V
9 V
36 V
15 V
500 mA
500 mA
3 kV
76.2 mm
31.4 mm
19.4 mm
Industrial
DTJ15
Marka: XP Power
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: TW
Wymiary: 76.2 mm x 31.4 mm x 19.4 mm
Napięcie wejściowe: 9 V to 36 V