CCR200PS36
XP Power
209-CCR200PS36
CCR200PS36
Produc.:
Opis:
Power Supplies - Chassis Mount AC-DC power supply 36VDC 5.67A
Cykl życia:
Nowe produkty:
Nowości od tego producenta.
Na stanie magazynowym: 11
Stany magazynowe:
11 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
14 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
XP Power
Kategoria produktów: Zasilacze — montowane w obudowach
Ograniczenia dotyczące wysyłki
200 W
85 VAC to 264 VAC
1 Output
36 VDC
5.67 A
Enclosed
4 kVAC
94 %
Medical, Industrial
78.6 mm (3.094 in)
57.9 mm (2.28 in)
25.4 mm (1 in)
CCR200
Marka: XP Power
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Wymiary: 78.6 mm x 57.9 mm x 25.4 mm
Częstotliwość wejścia: 47 Hz to 63 Hz