W31-R33JI
Welwyn Components / TT Electronics
756-W31-R33JI
W31-R33JI
Produc.:
Opis:
Wirewound Resistors - Through Hole 3W 0.33 Ohms 5%
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 1 375
Stany magazynowe:
1 375 Wysylamy natychmiast
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Komplet Opakowanie Ammo (zamówienie w wielokrotności 2000)
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
TT Electronics
Kategoria produktów: Rezystory drutowe – przelotowe
RoHS:
330 mOhms
3 W
100 V
5 %
Axial
150 PPM / C
13 mm
5.6 mm