PCF1206R-845RBI
Welwyn Components / TT Electronics
756-PCF1206R845RBI
PCF1206R-845RBI
Produc.:
Opis:
Thin Film Resistors - SMD 1206 845 Ohms 0.1% 25 PPM
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 5000   Wielokrotności: 5000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 5000)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
TT Electronics
Kategoria produktów: Rezystory cienkowarstwowe – SMD
RoHS:
Reel
PCF
845 Ohms
0.1 %
25 PPM / C
1206
3.05 mm (0.12 in)
1.55 mm (0.061 in)
0.65 mm (0.026 in)
- 55 C
+ 125 C
AEC-Q200
125 mW (1/8 W)
200 V