LRMAP2512-R007FT4
Welwyn Components / TT Electronics
756-LRMAP2512R007FT4
LRMAP2512-R007FT4
Produc.:
Opis:
Current Sense Resistors - SMD 3W 0.007 Ohm 1%
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
0
Nadal możesz kupić ten produkt i dodać do zaległego zamówienia.
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
3 209
Oczekiwane: 09.07.2026
Średni czas produkcji:
20
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 4000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
TT Electronics
Kategoria produktów: Rezystory current sense - SMD
RoHS:
Reel
Cut Tape
MouseReel
LRMA
7 mOhms
3 W
1 %
50 PPM / C
6.4 mm (0.252 in)
3.2 mm (0.126 in)
0.65 mm (0.026 in)