LRF3W-R024JW
Welwyn Components / TT Electronics
756-LRF3W-R024JW
LRF3W-R024JW
Produc.:
Opis:
Current Sense Resistors - SMD 24 mOhms 5%
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 3600   Wielokrotności: 1800
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1800)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
TT Electronics
Kategoria produktów: Rezystory current sense - SMD
REACH - SVHC:
Reel
LRF3W
24 mOhms
3 W
5 %
100 PPM / C
1225 (Reversed)
3263 (Reversed)
6.35 mm (0.25 in)
3.18 mm (0.125 in)
0.98 mm (0.039 in)
- 55 C
+ 150 C
Thick Film
4 Terminal
SMD/SMT
AEC-Q200
Aplikacja: Current Sense
Marka: Welwyn Components / TT Electronics
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: GB
Styl mocowania: PCB Mount
Liczba końcówek: 4 Terminal
Produkt: Thick Film Current Sensing Resistors
Rodzaj produktu: Current Sense Resistors
Wielkość opakowania producenta: 1800
Podkategoria: Resistors
Rodzaj: Low Value 3W Chip Resistors