LRF2010-R015FW
Welwyn Components / TT Electronics
756-LRF2010-R015FW
LRF2010-R015FW
Produc.:
Opis:
Current Sense Resistors - SMD 2010 15 mOhms 1% Tol. AEC-Q200
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 9 058
Stany magazynowe:
9 058 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
54 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 3000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
TT Electronics
Kategoria produktów: Rezystory current sense - SMD
Reel
Cut Tape
MouseReel
LRF
15 mOhms
1 W
1 %
300 PPM / C
2010
5 mm (0.197 in)
2.5 mm (0.098 in)
0.74 mm (0.029 in)