LRF1206-R025FW
Welwyn Components / TT Electronics
756-LRF1206-R025FW
LRF1206-R025FW
Produc.:
Opis:
Current Sense Resistors - SMD 1206 25 mOhms 1% Tol. AEC-Q200
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
0
Nadal możesz kupić ten produkt i dodać do zaległego zamówienia.
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
1 500
Oczekiwane: 02.09.2026
Do ustalenia
Średni czas produkcji:
23
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 3000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
TT Electronics
Kategoria produktów: Rezystory current sense - SMD
Reel
Cut Tape
MouseReel
LRF
25 mOhms
500 mW (1/2 W)
1 %
200 PPM / C
3.2 mm (0.126 in)
1.6 mm (0.063 in)
0.61 mm (0.024 in)