LR2010-R039FT1
Welwyn Components / TT Electronics
756-LR2010-R039FT1
LR2010-R039FT1
Produc.:
Opis:
Current Sense Resistors - SMD 2010 39 mOhms 1%
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 4000   Wielokrotności: 1000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1000)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
TT Electronics
Kategoria produktów: Rezystory current sense - SMD
Reel
LR
2010
5 mm (0.197 in)
2.5 mm (0.098 in)
0.74 mm (0.029 in)