LCS2512-R75FT4
Welwyn Components / TT Electronics
756-LCS2512-R75FT18
LCS2512-R75FT4
Produc.:
Opis:
Current Sense Resistors - SMD 1W 0.75 Ohm 1% 150 Volt 50ppm