LCS2512-R39FT4
Welwyn Components / TT Electronics
756-LCS2512-R39FT18
LCS2512-R39FT4
Produc.:
Opis:
Current Sense Resistors - SMD 1W 0.39 Ohm 1% 150 Volt 50ppm
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 8000   Wielokrotności: 4000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 4000)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
TT Electronics
Kategoria produktów: Rezystory current sense - SMD
RoHS:
Reel
LCS
2512
2 Terminal
Aplikacja: Current Sense
Marka: Welwyn Components / TT Electronics
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: GB
Styl mocowania: PCB Mount
Liczba końcówek: 2 Terminal
Rodzaj produktu: Current Sense Resistors
Wielkość opakowania producenta: 4000
Podkategoria: Resistors
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
TARIC:
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
MXHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
LCS Current Sense Thin Film Chip Resistors
Welwyn / TT Electronics LCS Current Sense Thin Film Chip Resistors provide accurate current sensing in electronic systems. Welwyn LCS resistors feature ±0.5% and ±50ppm/°C precision. LCS resistors feature anti-sulfur construction and offer a 0.1 to 1.0W power rating at +70°C. The series is available in five case sizes from 0603 to 2512.