LCS0805-R22FT5
Welwyn Components / TT Electronics
756-LCS0805-R22FT3
LCS0805-R22FT5
Produc.:
Opis:
Current Sense Resistors - SMD 1/8W 0.22 Ohm 1%
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 10000   Wielokrotności: 5000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 5000)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
TT Electronics
Kategoria produktów: Rezystory current sense - SMD
RoHS:
Reel
LCS
0805
2 mm (0.079 in)
1.25 mm (0.049 in)
0.65 mm (0.026 in)