SNMPO141507HFSJS00
WIMA
505-SNMPO141507HFSJS
SNMPO141507HFSJS00
Produc.:
Opis:
Film Capacitors Snubber MKP 1.5 uF 1000 VDC 24x45.5x41.5 SN
Średni czas produkcji:
Minimum: 224   Wielokrotności: 112
RoHS:
1.5 uF
1 kVDC
Quick Connect
Polypropylene (PP)
38.5 mm (1.516 in)
41.5 mm (1.634 in)
24 mm (0.945 in)
Snubber Film Capacitors
600 VAC
5 %
45.5 mm (1.791 in)