SNMPO141507H3GKS00
WIMA
505-SNMPO141507H3GKS
SNMPO141507H3GKS00
Produc.:
Opis:
Film Capacitors Snubber MKP 1.5 uF 1000 VDC 24x45.5x41.5 SN
Średni czas produkcji:
Minimum: 112   Wielokrotności: 56
wewn. Cena
2 016 Oferta
RoHS:
1.5 uF
1 kVDC
Lug
Polypropylene (PP)
41.5 mm (1.634 in)
24 mm (0.945 in)
Snubber Film Capacitors
600 VAC
10 %
45.5 mm (1.791 in)