SNMPO141507H1JMS00
WIMA
505-SNMPO141507H1JMS
SNMPO141507H1JMS00
Produc.:
Opis:
Film Capacitors Snubber MKP 1.5 uF 1000 VDC 24x45.5x41.5 SN
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 176   Wielokrotności: 88
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
10 032 Oferta
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
WIMA
Kategoria produktów: Kondensatory foliowe
RoHS:
1.5 uF
1 kVDC
Stud Threaded
Polypropylene (PP)
41.5 mm (1.634 in)
24 mm (0.945 in)
Snubber Film Capacitors
600 VAC
20 %
45.5 mm (1.791 in)