SNMPJ044007ID2MSSD
WIMA
505-SNMPJ0447ID2MSSD
SNMPJ044007ID2MSSD
Produc.:
Opis:
Film Capacitors Snubber MKP 4.0 uF 630 VDC 31x46x41.5 PCM 38.5
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 168   Wielokrotności: 84
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
WIMA
Kategoria produktów: Kondensatory foliowe
RoHS:
4 uF
630 VDC
Radial
Polypropylene (PP)
37.5 mm (1.476 in)
41.5 mm (1.634 in)
31 mm (1.22 in)
Snubber Film Capacitors
400 VAC
20 %
2 Pin
46 mm (1.811 in)
Straight
- 55 C
+ 100 C
Snubber MKP
Bulk
Marka: WIMA
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: DE
Średnica przewodu: 1 mm