SNMPJ044007I2JJS00
WIMA
505-SNMPJ0447I2JJS
SNMPJ044007I2JJS00
Produc.:
Opis:
Film Capacitors Snubber MKP 4.0 uF 630 VDC 31x46x41.5 SN
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 168   Wielokrotności: 84
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
10 080 Oferta
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
WIMA
Kategoria produktów: Kondensatory foliowe
RoHS:
4 uF
630 VDC
Lug
Polypropylene (PP)
41.5 mm (1.634 in)
31 mm (1.22 in)
Snubber Film Capacitors
400 VAC
5 %
46 mm (1.811 in)