DCP4N053507JD2MSSD
WIMA
505-P4N053507JD2MSSD
DCP4N053507JD2MSSD
Produc.:
Opis:
Film Capacitors DC-LINK MKP 4 35.0 uF 900 VDC 35x50x41.5 PCM 37.5
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 105   Wielokrotności: 35
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
WIMA
Kategoria produktów: Kondensatory foliowe
RoHS:
35 uF
900 VDC
Radial
Polypropylene (PP)
37.5 mm (1.476 in)
41.5 mm (1.634 in)
35 mm (1.378 in)
DC Link Film Capacitors
20 %
2 Pin
3.2 mOhms
50 mm (1.969 in)
Straight
- 55 C
+ 105 C
DCP4
Bulk
Marka: WIMA
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: DE
Średnica przewodu: 1 mm