DCP4I052007GD4KSC9
WIMA
505-DCP4I0527GD4KSC9
DCP4I052007GD4KSC9
Produc.:
Opis:
Film Capacitors DC-LINK MKP 4 20.0 uF 600 VDC 20x39.5x41.5 PCM 37.5
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 252   Wielokrotności: 126
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
10 080 Oferta
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
WIMA
Kategoria produktów: Kondensatory foliowe
20 uF
600 VDC
Radial
Polypropylene (PP)
37.5 mm (1.476 in)
41.5 mm (1.634 in)
20 mm (0.787 in)
DC Link Film Capacitors
10 %
4 Pin
6.2 mOhms
39.5 mm (1.555 in)
Straight
- 55 C
+ 105 C
DCP4
Bulk
Marka: WIMA
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: DE
Średnica przewodu: 1 mm