RWN502FK-13-R047AA
Vitrohm
603-RWN502FK13R047AA
RWN502FK-13-R047AA
Produc.:
Opis:
Current Sense Resistors - SMD 2.2Wa 0.047Ohms R047 Sfy Wrw Cor 1% AECQ2
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 3000   Wielokrotności: 1500
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1500)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
YAGEO
Kategoria produktów: Rezystory current sense - SMD
RoHS:
Reel
RWN
47 mOhms
2.2 W
1 %
12 mm (0.472 in)
5 mm (0.197 in)
4.3 mm (0.169 in)
- 55 C
+ 200 C
2 Terminal
SMD/SMT
AEC-Q200
Aplikacja: Current Sense
Marka: Vitrohm
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: PT
Styl mocowania: PCB Mount
Liczba końcówek: 2 Terminal
Produkt: Current Sense Resistors
Rodzaj produktu: Current Sense Resistors
Wielkość opakowania producenta: 1500
Podkategoria: Resistors
Rodzaj: Power Resistor
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
TARIC:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
MXHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
Resistors
Shunt Resistors
Vitrohm Shunt Resistors offer a 2.2W to 10W rated power range, up to 0R05Ω resistance, and AEC-Q200 qualification. These resistors feature a power current sensor, good overload and heat dissipation capability, low inductance, welded construction, and excellent overall stability in different environmental conditions. Shunt resistors are available with open frames, ceramic cases, and molded versions. Vitrohm Shunt Resistors are ideal for pulse applications, switching equipment, instrumentation, and power amplifiers.