TNPW040240K2BYEP
Vishay
71-TNPW040240K2BYEP
TNPW040240K2BYEP
Produc.:
Opis:
Thin Film Resistors - SMD 40.2Kohms 0.1% AEC-Q200
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 1 586
Stany magazynowe:
1 586 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
8 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Vishay
Kategoria produktów: Rezystory cienkowarstwowe – SMD
RoHS:
Reel
Cut Tape
MouseReel
TNPW e3
40.2 kOhms
0.1 %
10 PPM / C
0402
1 mm (0.039 in)
0.5 mm (0.02 in)
0.35 mm (0.014 in)
- 55 C
+ 155 C
AEC-Q200
130 mW
50 V