PHP00603E75R0FSTS
Vishay
71-PHP00603E75R0FSTS
PHP00603E75R0FSTS
Produc.:
Opis:
Thin Film Resistors - SMD PHP00603 25PPM 75 1% S TS e1
Cykl życia:
Nowości w Mouser
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
0
Nadal możesz kupić ten produkt i dodać do zaległego zamówienia.
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
443
Oczekiwane: 21.05.2026
1 075
Oczekiwane: 08.06.2026
Średni czas produkcji:
30
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Vishay
Kategoria produktów: Rezystory cienkowarstwowe – SMD
75 Ohms
1 %
25 PPM / C
1.6 mm (0.063 in)
0.81 mm (0.032 in)
0.5 mm (0.02 in)
- 55 C
+ 155 C
375 mW
75 V