GA1210Y564MXJAR31G
Vishay
77-GA210Y564MXJAR31G
GA1210Y564MXJAR31G
Produc.:
Opis:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT GA1210Y564MXJAR31G
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 10000   Wielokrotności: 10000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Vishay
Kategoria produktów: Wielowarstwowe kondensatory ceramiczne MLCC – SMD/SMT
0.56 uF
16 VDC
X7R
20 %
1210
SMD/SMT
- 55 C
+ 150 C
3.2 mm (0.126 in)
2.5 mm (0.098 in)
1.94 mm (0.076 in)