CRCW0603866KFKTA
Vishay
71-CRCW0603-866K
CRCW0603866KFKTA
Produc.:
Opis:
Thick Film Resistors - SMD 1/10watt 866Kohms 1%
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
14 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 5000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Vishay
Kategoria produktów: Rezystory grubowarstwowe – SMD
RoHS: N
REACH - SVHC:
Reel
Cut Tape
MouseReel
D/CRCW
866 kOhms
100 mW (1/10 W)
1 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
75 V
0603
1.55 mm (0.061 in)
0.85 mm (0.033 in)
0.45 mm (0.018 in)
Automotive Grade
AEC-Q200
Marka: Vishay
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: IL
Styl mocowania: PCB Mount
Produkt: Thick Film Resistors SMD
Rodzaj produktu: Thick Film Resistors
Wielkość opakowania producenta: 5000
Podkategoria: Resistors
Technologia: Thick Film
Styl styku: SMD/SMT
Nazwy umowne nr części: CRCW06038663FT
Jednostka masy: 2 mg
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
TARIC:
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
MXHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
CR High Voltage Thick Film Chip Resistors
CRCW Lead-Bearing Thick Film Chip Resistors
Vishay/Dale CRCW Lead (Pb)-Bearing Thick Film, Rectangular Chip Resistors feature lead-bearing termination plating on a Ni-barrier layer. The Vishay/Dale CRCW Chip Resistors offer 1% stability for 1000 hours at +70°C and are Halogen-free and AEC-Q200 qualified. The series features a 0 to 47MΩ resistance range, a power rating of up to 1W, and a 50V to 500V voltage rating. The resistors operate over a -55°C to +155°C temperature range.