CRCW060320R5FKEAC
Vishay
71-CRCW060320R5FKEAC
CRCW060320R5FKEAC
Produc.:
Opis:
Thick Film Resistors - SMD 1/10Watt 20.5ohms 1% Commercial Use
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
20 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 5000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Vishay
Kategoria produktów: Rezystory grubowarstwowe – SMD
RoHS:
Reel
Cut Tape
MouseReel
CRCW-C e3
20.5 Ohms
100 mW (1/10 W)
1 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
75 V
0603
1.55 mm (0.061 in)
0.85 mm (0.033 in)
0.45 mm (0.018 in)