CWR11FH476KBA
Vishay / Sprague
71-CWR11FH476KBA
CWR11FH476KBA
Produc.:
Opis:
Tantalum Capacitors - Solid SMD 293D476X9010D8TBA
Cykl życia:
Nowe produkty:
Nowości od tego producenta.
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
43 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Vishay
Kategoria produktów: Kondensatory tantalowe – suche SMD
RoHS:
CWR11
47 uF
10 VDC
10 %
D Case
7.3 mm (0.287 in)
4.3 mm (0.169 in)
2.8 mm (0.11 in)