WSLS2512R1000FHEA
Vishay / Dale
71-WSLS2512R1000FHEA
WSLS2512R1000FHEA
Produc.:
Opis:
Current Sense Resistors - SMD 1watt 0.1ohm 1%
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
25 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 2000   Wielokrotności: 2000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 2000)
Alternatywne pakowanie
Produc. Nr części:
Opakowanie:
Reel, Cut Tape, MouseReel
Dostępność:
Na stanie magazynowym
Cena:
Min.:
1
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Vishay
Kategoria produktów: Rezystory current sense - SMD
RoHS:
Reel
WSLS2512
100 mOhms
1 W
1 %
75 PPM / C
2512
6.35 mm (0.25 in)
3.18 mm (0.125 in)
0.635 mm (0.025 in)
- 65 C
+ 170 C
Metal Strip
2 Terminal
SMD/SMT
AEC-Q200
Aplikacja: Current Sense
Marka: Vishay / Dale
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: US
Styl mocowania: PCB Mount
Liczba końcówek: 2 Terminal
Rodzaj produktu: Current Sense Resistors
Wielkość opakowania producenta: 2000
Podkategoria: Resistors
Nazwa handlowa: Power Metal Strip
Rodzaj: Improved Stability, Power Metal Strip Resistors, Low Value, Surface Mount
Jednostka masy: 40,500 mg
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
TARIC:
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
MXHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
Current Sensing Resistors
WSLS2512 Power Current Sensing Resistors
Vishay / Dale WSLS2512 Power Current Sensing Resistors are low-value (0.01Ω to 0.1Ω) surface mount resistors offering improved stability with maximum resistance change of 0.25% or 0.5% through 2000-hour workload. Developed for current sensing in high temperature (125°C) applications, the WSLS2512 Resistors are ideal for all types of current sensing, voltage division, and pulse applications including switching and linear power supplies, instruments, power amplifiers, and shunts.