RN55E3160FRE6
Vishay / Dale
71-RN55E3160FTR
RN55E3160FRE6
Produc.:
Opis:
Metal Film Resistors - Through Hole 1/8watt 316ohms 1% 25ppm
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
10 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 5000   Wielokrotności: 1000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1000)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Vishay
Kategoria produktów: Rezystory warstwowe metalowe – przelotowe
RoHS: N
RN
316 Ohms
125 mW (1/8 W)
1 %
25 PPM / C
- 65 C
+ 175 C
200 V
2.29 mm
6.1 mm
Axial
Reel
Metal Film Controlled Temperature Coefficient Resistors
MIL-R-10509 Qualified Precision Film Resistor
Marka: Vishay / Dale
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: MX
Średnica przewodu: 0.64 mm